25 C
Radviliškis
2024 / 07 / 12

Horoskopai balandžio 3 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Jei matote, kad įprastiniai metodai veda į akligatvį, nebijokite netikėtų poelgių, neįprastų sprendimų. Jums pasiūlys visiškai naują jus kamuojančių skausmų gydymo būdą . Suraskite drąsos išbandyti tai.

- Reklama -

JAUTIS
Išlikite optimistas! Viską piešdamas juodai jūs, tiesą sakant, tik susigadinsite visiškai nuotaiką ir sau, ir kitiems. Vakare galimi nesutarimai su artimais žmonėmis.

DVYNIAI
Kad ir kaip tai būtų nemalonu kitiems, jūs privalote atlikti tai, ką privalote. Taktas ir mandagumas rodosi pernelyg didelė prabanga. Varžovai vertina jus rimtai, nors ne visada supranta.

VĖŽYS
Priešiškos jėgos vienijasi. Šiandien jums gali padėti tik improvizacija ir intuicija. Šiandien laimės kūrybiški, plačiai mąstantys žmonės. Jūsų sėkmės paslaptis – nuolatinis judėjimas.

LIŪTAS
Naujos neišbandytos galimybės atrodo itin viliojančiai. Jūsų finansinė situacija tikrai nebloga, bet vis dėlto gal nevertėtų taip švaistytis pinigais. Saugokitės pirkimo manijos.

MERGELĖ
Nauja pažintis sugriaus visus išankstinius planus. Sustokite ir dar kartą pagalvokite, ar nepametėte galvos dėl muilo burbulo, ar rytoj nebus gėda pažvelgti į veidrodį? Į susitikimą neikite vienas, pasikvieskite kartu ne tokį emocingą draugą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Šią dieną skirkite studijoms. Galite be didesnių pastangų įgyti žinių, kurių jums netrukus prireiks. Dalykiškas mąstymas, ištvermė ir kruopštumas šiandien jums tiesiog būtinas.

SKORPIONAS
Prieš vertindamas sužinotą naujieną kaip tikrą faktą, verčiau palaukite bent keletą dienų. Jei jus kankina abejonės, tikrai nesate vienišas. Panašu, kad niekas nežino, ką iš tiesų reiktų daryti, bet daugelis vis vien kažką daro.

ŠAULYS
Galite būti labai įtaigus, kai siekiate patenkinti savo troškimus. Susidarys palankios sąlygos nedideliam žaismingam flirtui. Greiti ir impulsyvūs sprendimai šiandien gali pasiteisinti.

OŽIARAGIS
Nesivarginkite bandydamas įtikti kitiems. Venkite žadėti nebūdamas tikras, kad sugebėsite ištesėti. Nevaržykite savo nuotykių išsiilgusios sielos – leiskite sau paklajoti dar neištirtais takais…

VANDENIS
Šiandien turite neatidėliotinų reikalų ir privalote jais užsiimti, patinka jums tai ar ne. Kita vertus, atsiras viliojanti galimybė suderinti darbo reikalus su malonumais.

ŽUVYS
Pakaks malti liežuviu – iš jūsų laukiama veiksmų. Pats laikas tesėti pažadus. Artimam žmogui pasakykite pagaliau tai, ką seniai ketinate, bet vis dvejojate.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Profesinio mokymo populiarumas auga

Profesinio mokymo populiarumas auga. Praėjusią savaitę pasibaigus žiemos priėmimui į profesines mokyklas, priimta 1 040 norinčiųjų įgyti rinkoje paklausią profesiją. Palyginti - 2020 m....

Horoskopai birželio 8 dienai

AVINASViena iš tų romantiškų dienų jūsų gyvenime - išgyvensite puikiausias valandas su savo svajonių partneriu. Nebijokite parodyti kitiems žinias, kurias esate sukaupęs. Iš tiesų...

NVSC informuoja apie sausio 9 dienos COVID-19 protrūkius

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkius. N24.lt - NAUJAS! Per praėjusią parą izoliuoti 2002 asmenys, iš...

Horoskopai gruodžio 30 dienai

AVINASDiena bus ne pati puikioji, bet tiesiog gera. Jūsų pakili nuotaika šiandien bus užkrečiama. Svajokite aiškia ir garsiai - gal kas nors išgirs? Geras SUDOKU,...

Apdovanoti pavyzdingiausiai tvarkantys ir prižiūrintys miškus

Penktadienį vykstančios konferencijos „Miškas – žmogui, žmogus – miškui“ metu paskelbti ir apdovanoti kasmetinio tradicinio konkurso „Pavyzdingai tvarkoma privati miško valda“ nugalėtojai. Jiems įteikti Aplinkos ministerijos prizai ir aplinkos ministro padėkos. Įvairiose kategorijose ir...

ORAI: Šalnos sieks net -8 laipsnius, o tuoj iškris ir šlapdribą

Šiandien daugelyje rajonų trumpi, nedideli krituliai, vyraus lietus. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra 5–10 laipsnių šilumos. Šeštadienio dieną vietomis, daugiausia pietrytiniuose rajonuose, palis. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Naktį daugelyje rajonų šalnos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS